Ubytování

Pro všechny milovníky přírody a pro ty, kdo hledají cestu z města do poklidu šumavských lesů, jsme připravili ubytování ve čtyřech pokojích různé velikosti. Nacházejí se v prvním patře penzionu a jsou situovány na rozdílné světové strany. Pokoje plně uspokojí jak vyznavače dlouhého spaní svou orientací směrem k lesu, tak i milovníky časných ranních slunečních paprsků s výhledem na široké horské pláně. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Postele mají kvalitní lamelové rošty.  Po vysilující horské tůře nebo cyklistickém výšlapu můžete odpočívat při sledování LCD televize nebo využívat Wi-Fi připojení k internetu.  Celé zařízení je nekuřácké. Prosíme hosty o používání domácí obuvi po vstupu do penzionu.

Jako hosté budete mít samostatný vchod do penzionu přes prostornou společenskou místnost v přízemí, která je vybavena kompletní kuchyní - lednicí s mrazákem, chladícím boxem, myčkou, elektrickým sporákem s keramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ostatním vybavením, včetně několika sad nádobí a příborů.

V případě, že využijete možnost stravování ve vedlejší restauraci (50 m vzdálené), bude pro vás vždy připravena snídaně formou švédských stolů (od 8 do 9,30 hod) a večeře o třech chodech (v 18 hod) - poctivá domácí polévka, hlavní jídlo a dezert či zeleninový salát. Stravování vám dle vašich požadavků rádi domluvíme.

Společenská místnost je zároveň obývacím pokojem s rohovou sedačkou, konferenčním stolkem, CD přehravačemradiem a knihovnou s velkou nabídkou knih, průvodců a časopisů, her pro děti i dospělé (deskové hry, velké šachy, kostky, karty, domina). K zapůjčení máme kroket a badminton, v zimě pak dřevěné saně a boby. Vypůjčení horských kol a bežkařského vybavení je možné přímo na místě. K penzionu patří i rozsáhlý rovinatý travnatý pozemek vhodný v letních měsících pro míčové hry a ostatní dětské aktivity.

Můžeme vám zapůjčit přenosný zahradní gril, lze využít i otevřené ohniště a posedět tak s přáteli u sklenky vínka či pivka.

Vlastní elektrické sušičky hub prosím v našem objektu nepoužívejte (ani na balkonech či v zahradním domku), a to z důvodu požární bezpečnosti. Možné je ale zapůjčení sušících sítí na zavěšení nebo vám umožníme zamražení vašich úlovků.

Společenská místnost je vhodným prostorem i pro výjezdní firemní akce a školící činnost.

Okolí penzionu poskytuje možnosti rozmanitých sportovních aktivit typu pěší turistiky, tenisu, běhání, cykloturistiky, in line bruslení a zimních sportů. Kvalitní běžkařská stopa strojově upravovaná vede přímo přes pozemek penzionu. V pěší dostupnosti je i bowling – disponuje dvěma profesionálními bowlingovými drahami, kulečník, fotbálek, air hokej, boxer a šipky.

Příjezd prosíme mezi 16 a 17,30 hod., odjezd do 9 hod.

Popis pokojů