Ubytování

Pro všechny milovníky přírody a pro ty, kdo hledají cestu z města do poklidu šumavských lesů, jsme připravili ubytování ve čtyřech pokojích různé velikosti. Nacházejí se v prvním patře penzionu a jsou situovány na rozdílné světové strany. Pokoje plně uspokojí jak vyznavače dlouhého spaní svou orientací směrem k lesu, tak i milovníky časných ranních slunečních paprsků s výhledem na široké horské pláně. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Postele mají kvalitní lamelové rošty.  Na všech pokojích jsou LED televize Wi-Fi připojení k internetu. Celé zařízení je nekuřácké. Prosíme hosty o používání domácí obuvi po vstupu do penzionu.

Jako hosté budete mít samostatný vchod do penzionu přes prostornou společenskou místnost v přízemí, která je vybavena kompletní kuchyní - lednicí s mrazákem, chladícím nápojovým boxem, myčkou, elektrickým sporákem s keramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ostatním vybavením, včetně několika sad nádobí a příborů.

Stravování zajišťujeme ve vedlejší restauraci (50 m). 

Společenská místnost je zároveň obývacím pokojem s rohovou sedačkou, konferenčním stolkem, CD přehravačemradiem a knihovnou s velkou nabídkou knih, průvodců a časopisů, her pro děti a dospělé (deskové hry, velké šachy, kostky, karty, domina). Využít můžete i rozsáhlou filmotéku na DVD nosičích (filmy pro děti i dospělé). K zapůjčení máme kroket a badminton, v zimě pak dřevěné saně a boby. K penzionu patří i rozsáhlý rovinatý travnatý pozemek vhodný v letních měsících pro míčové hry a ostatní dětské aktivity. K použití jsou i masivní dřevěná lehátka umístěná na pozemku.

Můžeme vám zapůjčit přenosný zahradní gril, lze využít i otevřené ohniště a posedět tak s přáteli u sklenky vínka či pivka.

Vlastní elektrické sušičky hub prosím v našem objektu nepoužívejte (ani na balkonech či v zahradním domku), a to z důvodu požární bezpečnosti. Možné je ale zapůjčení sušících sítí na zavěšení nebo vám umožníme zamražení vašich úlovků.

Společenská místnost je vhodným prostorem i pro výjezdní firemní akce a školící činnost.

Okolí penzionu poskytuje možnosti rozmanitých sportovních aktivit typu pěší turistiky, tenisu, běhání, cykloturistiky, in line bruslení a zimních sportů. Kvalitní běžkařská stopa strojově upravovaná, vede přímo přes pozemek penzionu. V pěší dostupnosti je i bowling – disponuje dvěma profesionálními bowlingovými drahami, dále kulečník, fotbálek, air hokej a šipky. Lanový park se třemi úrovněmi, je rovněž v těsné blízkosti penzionu.

Ubytování domácím mazlíčkům neposkytujeme.

Příjezd prosíme mezi 16 a 17,30 hod., odjezd do 9 hod.

Popis pokojů