Ubytování

Pro všechny milovníky přírody a pro ty, kdo hledají cestu z města do poklidu šumavských lesů, jsme připravili ubytování v pokojích různé velikosti. Nacházejí se v prvním patře penzionu a jsou situovány na rozdílné světové strany. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, stylovým dřevěným nábytkem s dostatkem úložného prostoru (skříně, komody, noční stolky) a ledničkou.

Postele mají nastavitelné lamelové rošty.  Polštáře a přikrývky jsou z lehkého antialergického materiálu, povlečené kvalitním damaškovým ložním prádlem. Součástí připraveného pokoje jsou froté osušky, koupelnová podložka, tekuté mýdlo a sada toaletního papíru.

Na všech pokojích máme LED televize Wi-Fi připojení k internetu.

Celé zařízení je nekuřácké. Prosíme hosty o používání domácí obuvi po vstupu do penzionu.

Jako hosté budete mít samostatný vchod. V přízemí je společenská místnost, která je vybavena kompletní kuchyní - lednicí s mrazákem, chladícím nápojovým boxem, myčkou (tablety vlastní nebo můžete zakoupit i u nás), elektrickým sporákem s keramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ostatním vybavením, včetně několika sad nádobí a příborů.

V místnosti je zároveň rohová sedačka s konferenčním stolkem, CD přehravačem, radiem a knihovnou s velkou nabídkou knih, průvodců a časopisů, her pro děti a dospělé (deskové hry, velké šachy, kostky, karty, domina). Využít můžete i rozsáhlou filmotéku na DVD nosičích (filmy pro děti i dospělé). 

K zapůjčení je kroket, badminton, kopací a volejbalové míče. Na pozemku je i víceúčelová síť na míčové hry a badminton. V zimě pak půjčujeme dřevěné saně a boby. K penzionu patří i rozsáhlý rovinatý travnatý pozemek vhodný v letních měsících pro míčové hry a ostatní dětské aktivity. K použití jsou i masivní dřevěná lehátka (lůžka) umístěná na pozemku, vhodná ke slunění.

Můžeme vám zapůjčit přenosný zahradní gril, lze využít i otevřené ohniště či zahradní altán a posedět tak s přáteli u sklenky vínka či pivka.

Vlastní elektrické sušičky hub prosím v našem objektu nepoužívejte (ani na balkonech či v zahradním domku), a to z důvodu požární bezpečnosti. Možné je ale zapůjčení sušících sítí na zavěšení nebo vám umožníme zamražení vašich úlovků.

Společenská místnost je vhodným prostorem i pro výjezdní firemní akce a školící činnost.

Okolí penzionu poskytuje možnosti rozmanitých sportovních aktivit typu pěší turistiky, tenisu, běhání, cykloturistiky, in line bruslení a zimních sportů. Kvalitní běžkařská stopa, strojově upravovaná, vede přímo přes pozemek penzionu. V pěší dostupnosti je i lanový park se třemi úrovněmi obtížnosti, rozhledna, bike park, sauna a posilovna.

Ubytování domácím mazlíčkům neposkytujeme.

Příjezd prosíme mezi 16 a 17,30 hod., odjezd do 9 hod.

Popis pokojů